Manikúra a pedikúra Brno

Něco o mně  Pedikúra Brno


Pedikúře a manikúře se věnuji profesionálně již od r. 2004. Svou práci dělám velice ráda a dovolím si říct, že je zároveň mým koníčkem. Řada stálých a spokojených zákazníků je mi odměnou. Za ta léta jsou mezi mými klienty i takový lidé, bez kterých si nedokážu představit život. Je to moje druhá rodina.

Pedikúra >>


Je název pro péči o Vaše nožky. Zahrnuje speciální koupel chodidel, změkčení kůže, odstranění ztvrdlé kůže a úpravu nehtů. Dále je možné provést i speciální úkony, jako je uvolnění zarostlých nehtů, odstranění kuřích ok. Jedná se o procesy, které se opravdu snažím provádět s citem a ohleduplností ke klientovi. Mimo jiné zahrnuje pedikúra i depilaci nohou, lakování a zdobení nehtů.

Manikúra >>


Je označení kosmetické procedury rukou. Dochází k úpravě nehtů a odstraňování odumřelé kůže v jejich okolí. Součástí může být i lakování a zdobení nehtů. Nabízím lakování nejen barevné, ale i francouzské. Pokud někdo má rád přirozenost, je možné vyzkoušet metodu P-Shine

Ptáte se co je to P-Shine?

Japonská manikúra s technikou péče o přírodní nehty. Díky ní snadno udržíte vaše nehty vysoce lesklé, zpevněné, zlepšíte jejich pružnost a snížíte lámavost. Zabraňuje vysušovaní nehtů. P-Shine je vhodná nejen pro ženy, ale tak i pro muže.

IČ: 71774335, sídlo Žitná 1, 621 00 Brno, podnikatel je veden na živnostenském úradě města Brna.

Aktuality

30. 7. 2015

Novinky & Akce

Dárkové poukazy, slevy a výhodné benefity pro nové i stálé klienty více..


archiv

Kontakt

Manikúra a pedikúra
Iveta Zmrzlá

(provozovna)
Kadeřnictví Lola
Beethovenova 653/3
602 00 Brno

Otevírací doba:
(dle objednávek)

+420 731 371 353
71774335

Pracovní prostory5